fbpx

Prawo jazdy na kategorię B
ze skrzynią manualną

3300 zł

Szkolenie praktyczne (jazdy)

Raty 0%

3400 zł

Szkolenie teoretyczne
(e-learning) i/lub aplikacja + szkolenie praktyczne (jazdy)

Raty 0%

3900 zł

kurs przyśpieszony
szkolenie teoretyczne
(e-learning) i/lub aplikacja +
szkolenie praktyczne (jazdy)
czasowo wstrzymane - skontaktuj się z biurem

Raty 0%

Informacje na temat kursu

 • Kurs w zakresie nauki jazdy kategorii B ze skrzynią manualną odbywa się na samochodach marki Kia Rio.

 • Kurs najwcześniej można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia czyli minimalnego wymaganego wieku dla kategorii B.

 • Zawsze staramy się aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, nie chcemy być “szkołą zdawania prawa jazdy” tylko nauki jazdy, dlatego przykładamy bardzo dużą uwagę do techniki kierowania pojazdem, nie jeździmy tylko po trasach egzaminacyjnych ale po całym mieście.

 • Każdy z naszych kursantów obowiązkowo odbywa minimum 2 godzinne jazdy poza obszarem zabudowanym na drogach ekspresowych lub autostradzie.

 • Nie uczymy nikogo schematycznie a praktycznie tak aby poruszać się samochodem swobodnie oraz przede wszystkim bezpiecznie.

 • W chwili obecnej dysponujemy 6 samochodami marki Kia Rio wersje identyczne jak te, na których przeprowadzane są egzaminy w WORD.

 • Wszystkie samochody są wyposażone w klimatyzację oraz posiadają pełny pakiet ubezpieczeń AC, OC, NNW.

 • Wszystkie pojazdy spełniają wymogi ustawowe dotyczące przeprowadzania szkolenia w zakresie kategorii B prawa jazdy, są w pełni sprawne i zawsze czyste.

  • Szkolenie teoretyczne w formie wykładów luba materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii oraz testy z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych,

  • Szkolenie praktyczne (jazdy samochodem) w wymiarze 30 godzin,

  • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym- wypadku,

  • Egzamin wewnętrzny,

  • Grafik ustalany indywidualnie według potrzeb osoby szkolonej- kursant.

 • Dodatkowa godzina jazdy po odbytym kursie – 110 zł
 • Podstawienie auta na egzamin praktyczny do WORD – 200 zł
 • Podstawienie auta na egzamin praktyczny do WORD + obecność instruktora podczas egzaminu państwowego praktycznego – 250 zł

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs już dziś

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
w przypadku braku numeru PESEL proszę o podanie daty urodzenia.
możesz dosłać go w późniejszym terminie, ale jest on wymagany by rozpocząć szkolenie
Opcje dodatkowe (nieobowiązkowe)

Prawo jazdy – kategoria B ze skrzynią manualną

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy kategorii B w Poznaniu i poszukujesz skutecznego nauczyciela? Szkoła nauki jazdy L-EXPRESS przychodzi z pomocą. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych nauczycieli z dużym doświadczeniem. Każdy z nas specjalizuje się w innej kategorii, dzięki czemu masz pewność, że będzie uczył Cię najlepszy ekspert w danej dziedzinie.

Oferujemy profesjonalne kursy na prawo jazdy B ze skrzynią manualną. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia oraz sympatyczną atmosferę na zajęciach. Grafiki zajęć są ustalane w oparciu o potrzeby i możliwości kursanta. Przykładamy dużą uwagę do techniki kierowania autem. Jeździmy po całym mieście, a nie tylko trasach egzaminacyjnych. Dzięki temu nasi kursanci są dobrze przygotowani do egzaminu i mogą poczuć się naprawdę pewnie na drodze. Możemy się poszczycić szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy zdali egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem.

Jak wygląda kurs na prawo jazdy kat. B? Poznań

Kursy na prawo jazdy kat. B w Poznaniu w L-EXPRESS odbywają się w samochodach marki Kia Rio ze skrzynią manualną. Są to pojazdy identyczne do tych, na których przeprowadzane są egzaminy na prawo jazdy kat. B w Poznaniu. Auta są w pełni sprawne technicznie i wyposażone w klimatyzację, co sprawia, że zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach.

Zależy nam na tym, żeby osoby, które kończą kurs w naszej szkole, były nie tylko dobrze przygotowane do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego poruszania się po mieście i poza nim. Dlatego nie uczymy schematycznej, ale praktycznej jazdy, co pozwala poruszać się autem swobodnie i bezpiecznie. Nasi kursanci trenują jazdę po mieście i poza nim – każdy z nich obowiązkowo odbywa przynajmniej 2 godziny jazdy poza obszarem zabudowanym na autostradzie lub drogach ekspresowych.

Oferujemy kilka wariantów kursów, dopasowanych do różnych potrzeb naszych kursantów. Zapewniamy pełne szkolenie obejmujące część praktyczną i teoretyczną (e-learning). Możesz także zdecydować się tylko na kurs praktyczny, czyli jazdę samochodem w wymiarze 30 godzin. W ramach kursu Exclusive możesz natomiast odbyć szkolenie teoretyczne w formie e-learningu i szkolenie praktyczne w krótszym czasie 20 dni. To polecane rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim ukończeniu kursu i przystąpieniu do egzaminu. W ramach części teoretycznej dostarczamy materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii, w tym testy z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych oraz podręcznik. Kurs na prawo jazdy B obejmuje ponadto zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w wypadku i zdarzeniu drogowym, a także wewnętrzny egzamin.

Prawo jazdy kategoria B Poznań – jak wygląda egzamin?

Egzamin państwowy na prawo jazdy kategorii B składa się z części teoretycznej i praktycznej. Egzamin teoretyczny obejmuje test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Jest przeprowadzany na komputerze i składa się z 32 pytań: 20 z wiedzy podstawowej i 12 z wiedzy specjalistycznej dotyczącej zdawanej kategorii. Na teście można otrzymać maksymalnie 74 punkty, natomiast minimum niezbędne do zaliczenia egzaminu to 68 punktów.

Po zdaniu teorii uczestnik może przystąpić do części praktycznej. Najpierw odbywają się manewry na placu. W ramach tej części uczestnik musi m.in. sprawdzić stan techniczny pojazdu, przygotować się do jazdy i wykonać zadania na placu, takie jak ruszanie na wzniesieniu oraz jazda po łuku do przodu i do tyłu.

Po zaliczeniu egzaminu na placu manewrowym uczestnik może przystąpić do jazdy w ruchu drogowym. Na tym etapie egzaminator ocenia np. zachowanie wobec innych uczestników ruchu i sposób wykonywania manewrów.