fbpx

Jazdy doszkalające
dla osób posiadających prawo jazdy

Informacje na temat szkolenia uzupełniającego – jazd doszkalających

Cennik:

Kategoria B – skrzynia manualna – 220 zł za jedno spotkanie (2h) – Start zajęć – ul. Piątkowska 68, Poznań (stacja ORLEN) 

Kategoria B – skrzynia automatyczna  – 240 zł za jedno spotkanie (2h) – Start zajęć – ul. Piątkowska 68, Poznań (stacja ORLEN) 

Kategotia A. A1. A2 – 170 zł za 1h, 280 zł za 2h – Start zajęć – ul. Nowe Osiedle 54, Kicin

Kategoria Am – 150 zł za jedną godzinę, 260 zł za dwie godziny – Start zajęć – ul. Nowe Osiedle 54, Kicin

Kategoria B+E – 150 zł za 1h, 280 zł za 2h, Start zajęć – ul. Nowe Osiedle 54, Kicin

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy

 

Kurs na prawo jazdy obejmuje tylko 30 godzin jazd. Po tym czasie kursanci potrafią co prawda poruszać się po drodze, ale często brakuje im pewności siebie. Nie każdy musi być mistrzem kierownicy, ale każdy może zdecydować się na jazdy doszkalające, dzięki którym nabierze wprawy i uwierzy w swoje umiejętności.

Dla kogo?

Jazdy doszkalające wykupują najczęściej osoby, które w najbliższym czasie mają przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Jeśli wykorzystały już 30-godzinną pulę, ale nie są pewne czy podołają egzaminowi, dodatkowe godziny są właśnie dla nich. Do korzystania z jazd doszkalających gorąco zachęcamy również tych, którzy uzyskali już uprawnienia do prowadzenia samochodów. Niejednokrotnie bowiem zdarza się, że świeżo wyrobiony dokument ląduje na dnie szuflady, a jazda autem egzaminacyjnym okazuje się ostatnią na długi czas. Dzieje się tak z różnych powodów, choć najczęstszą przyczyną jest brak własnego samochodu. Niestety powiedzenie „trening czyni mistrza” odnosi się także do jazdy samochodem. Sprawność można tu nabyć tylko uczestnicząc czynnie w ruchu ulicznym. Kurs doszkalający dla kierowców może okazać się pomocny także dla tych, których po prostu przytłacza liczba pojazdów na ulicach, a wyjeżdżając z garażu odczuwają krępację i niepewność. Każda dodatkowa godzina z doświadczonym instruktorem u boku pozwoli szybciej odnaleźć się na drodze.

Nie obawiaj się!

„Nie dam rady”, „co ze mnie za kierowca”, „nie będę jeździć” – dobrze wiemy, że te myśli bardzo często towarzyszą świeżo upieczonym kierowcom. Co należy zrobić, gdy się pojawią? Przede wszystkim odrzucić je! Każdy uczy się w swoim tempie. Niektórzy kursanci dość szybko wchodzą w role kierowców, innym zajmuje to więcej czasu, ale to zupełnie normalne. Nie ma nic złego w tym, że potrzebujesz wielu powtórzeń, a pewne manewry są dla Ciebie szczególnie trudne. Nikt nie rodzi się zawodowym szoferem. Wszystkie umiejętności należy zdobyć poprzez praktykę i nie ma tu innego wyjścia. Jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy służą właśnie praktyce i rozwianiu pojawiających się wątpliwości.

Dlaczego warto podszkolić się z nami?

Przede wszystkim dlatego, że stawiając na L-Express wybierasz doświadczonych instruktorów i renomowaną markę, a sobie zapewniasz indywidualne podejście ze strony naszych pracowników. Pamiętaj, że decydując się na jazdy doszkalające, Poznań jest idealnym miastem do doskonalenia umiejętności. Duży ruch, tramwaje, liczne przejścia dla pieszych – to wszystko tworzy doskonały „plac manewrowy”. Koszt jednej godziny w L-Express to 100 zł (kategoria B) lub 110 zł (w przypadku wyboru samochodu z automatyczną skrzynią biegów). Naszym jedynym warunkiem jest to, by kursant zapisał się minimum na 2 godziny jazd. Resztę warunków stawiasz Ty! Poprzez formularz zgłoszeniowy powiedz nam, które manewry, bądź sytuacje na drodze sprawiają Ci trudność. Co chciałbyś przećwiczyć? Czego dotyczą Twoje wątpliwości? Wszystkie informacje będą dla nas bardzo cenne, wręcz niezbędne, abyśmy sprawnie i efektywnie mogli Ci pomóc. Wykwalifikowany instruktor i komfortowa Kia Rio będą do Twojej dyspozycji. Podczas szkoleń uzupełniających wyruszamy ze stacji benzynowej Orlen przy ul. Piątkowskiej 68 (przystanek PST Słowiańska). Jeśli jeżdżenie samochodem sprawia Ci trudność, nie czekaj. Siadania za kierownicą nie odkładaj na później, gdyż czas działa tu na Twoją niekorzyść. Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy to sprawdzona droga do zostania dobrym kierowcą.