fbpx

Kurs na prawo jazdy na kategorię B
ze skrzynią automatyczną

3500

Szkolenie praktyczne (jazdy)

3600zł

Szkolenie teoretyczne
(e-learning) i/lub aplikacja +
szkolenie praktyczne (jazdy)

4000 zł

kurs przyśpieszony
szkolenie teoretyczne
(E- learning) i/lub aplikacja +
szkolenie praktyczne (jazdy)
czasowo wstrzymane - proszę o kontakt z biurem

Informacje na temat kursu

 • Kurs nauki jazdy kat. B – automat odbywa się samochodem marki Toyota Yaris Hybrid wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, kamerę cofania oraz czujniki asystenta pasa ruchu i parkowania.

 • Osoba szkolona odbywa standardowy kurs w zakresie nauki jazdy kategorii B prawa jazdy, który może rozpocząć minimum 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.

 • Szkolenie odbywa się samochodem, który posiada automatyczną przekładnię biegów, dzięki czemu kursant ma możliwość swobodnego i łatwiejszego sterowania pojazdem niż w przypadku jazdy samochodem z manualną skrzynią biegów.

 • W ramach kursu, osoba szkolona ma zapewnione podstawienie na swój pierwszy egzamin tego samego pojazdu na którym odbywała szkolenie z zakresu nauki jazdy.

 • Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu państwowego na prawo jazdy osoba egzaminowana uzyskuje prawo jazdy kat. B z wpisem kodu: 78 wyłącznie pojazdy bez pedału sprzęgła.

 • Szkolenie teoretyczne w formie wykładów luba materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii w tym podręcznik oraz testy z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych,

 • Szkolenie praktyczne (jazdy samochodem) w wymiarze 30 godzin,

 • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym- wypadku,

 • Egzamin wewnętrzny,

 • Grafik ustalany indywidualnie według potrzeb osoby szkolonej- kursanta,

 • Podstawienia auta do WORD na pierwszy Egzamin Praktyczny.

 • W cenie kursu przyśpieszonego otrzymujesz wszystko co zawiera kurs podstawowy natomiast same zajęcia praktyczne realizowane są w trybie przyśpieszonym.

 • E-learning – 50 zł
 • Dodatkowa godzina jazdy po odbytym kursie: 120 zł
 • Podstawienia auta na egzamin praktyczny do WORD: 250 zł

Coraz więcej samochodów wyposaża się w automatyczną skrzynię biegów. W przypadku modeli wyprodukowanych po 2010 mowa nawet o 1/3 wszystkich pojazdów. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości większość nowych aut będzie posiadać automatyczną skrzynię biegów. A to rodzi zapotrzebowanie na konkretne prawo jazdy automat Poznań należy do miast, w których szczególnie dobrze widać ten trend. Dlatego przygotowaliśmy profesjonalną ofertę dla kursantów zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy kategorii B ze wpisem kodu 78, czyli uprawniającego do poruszania się pojazdami bez pedału sprzęgła.

Prostsza nauka, łatwiejsza jazda

Automaty są coraz popularniejsze także z innych powodów. Przede wszystkim dlatego, że nie stwarzają ryzyka zgaśnięcia samochodu podczas jazdy. Co więcej, zwiększają płynność ruszania z miejsca. Komfort prowadzenia jest w związku z tym dużo większy. W kwestii takiej, jak kurs jazdy automat pomaga więc w łatwiejszej nauce. A to bezpośrednio przekłada się na zwiększenie swoich szans podczas egzaminów. W końcu odpada kilka problemów, z którymi mierzą się początkujący kierowcy w pojazdach z manualną skrzynią biegów.

Polecamy naukę na automatach także tym, którzy chcą w przyszłości prowadzić samochody korzystające z innej technologii. Z naszego doświadczenia wynika, że dzięki automatycznej skrzyni biegów łatwiej zdać test. A po nauczeniu się jazdy wystarczy podejść do egzaminu – już bez zdawania teorii czy dodatkowych szkoleń.

Kurs dostosowany do ciebie

Naukę u nas rozpoczniesz w Toyocie Yaris Hybrid. Posiada ona kamerę cofania, a także czujniki asystenta pasa ruchu i parkowania. Kurs obejmuje 30 godzin jazdy oraz zajęcia teoretyczne (w tym z udzielania pierwszej pomocy), które kończymy egzaminem wewnętrznym. Dowiesz się z niego, czym wyróżnia się skrzynia automatyczna Prawo jazdy będzie wtedy na wyciągnięcie ręki.

Jako profesjonaliści dostosowujemy się do twoich potrzeb. Grafik ustalamy w sposób indywidualny. Możemy też bez problemu zoptymalizować czas trwania kursu, jeśli tylko kursant sobie tego zażyczy. Przez takie podejście gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług, który ma pozytywny wpływ na naukę przyszłych kierowców.

Dodatkowa pomoc w nauce i przygotowaniu do egzaminu

Oprócz kursu podstawowego oferujemy kilka opcji dodatkowych, które z pewnością przydadzą ci się podczas nauki do egzaminu. Dzięki e-learningowi nie musisz pojawić się u nas, aby zyskać dostęp do materiałów i przejść przez kurs. Możesz to zrobić w domowych warunkach. Doskonale wiemy, że dla części z was jest to bardzo ważnym, a także komfortowym rozwiązaniem, ponieważ nie trzeba tracić czasu na dojazdy.

Ponadto jesteśmy gotowi przeprowadzić dodatkową godzinę jazdy po odbytym kursie. A dla osób, które chcą perfekcyjnie przygotować się do jazdy na polskich drogach, proponujemy pakiet 10 godzin jazd doszkalających.

Państwowy egzamin praktyczny w WORD jest dość stresujący zwłaszcza wtedy, gdy trzeba wsiąść za kierownicę obcego dla siebie samochodu. Dlatego za niewielką dopłatą podstawimy auto, w którym uczyłeś się jeździć. To znacząco zwiększy szansę na pomyślne przejście wszystkich testów. Zwiększa pewność siebie i pozwala uniknąć wielu błędów charakterystycznych dla osób, które dopiero poznają nowy pojazd.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zarezerwować wygodny termin nauki. Jeśli chodzi o kursy jazdy automat Poznań ma dostęp do najlepszych fachowców za rozsądną cenę. Nie bez powodu zdobyliśmy wyróżnienia i nagrody za prowadzoną działalność. Z przyjemnością pomożemy ci zdać państwowy egzamin.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
w przypadku braku numeru PESEL proszę o podanie daty urodzenia.
możesz dosłać go w późniejszym terminie, ale jest on wymagany by rozpocząć szkolenie
Opcje dodatkowe (nieobowiązkowe)