fbpx

SZKOLENIA

Najbliższe szkoleniaSzkolenia MotocykloweSzkolenia samochodoweSzkolenia samochodowe - automatSzkolenie uzupełniające - jazdy doszkalające
KURSY PODSTAWOWE

A1 – 1499 zł 1399zł

A2 – 1699 zł 1599zł

A – 1699 zł 1599zł

Cena kursu podstawowego zawiera:

 • Szkolenie teoretyczne w formie wykładów lub materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii,
 • Szkolenie praktyczne (jazdy motocyklem) w wymiarze 20 godzin,
 • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym- wypadku,
 • Kominiarkę ochronną pod kask motocyklowy,
 • Kask motocyklowy z blendą przeciwsłoneczną na czas prowadzonych zajęć praktycznych,
 • Ochraniacze motocyklowe na czas prowadzonych zajęć praktycznych,
 • Odzież przeciwdeszczową- na wypadek opadów atmosferycznych,
 • Egzamin wewnętrzny, Grafik ustalany indywidualnie według potrzeb osoby szkolonej- kursanta.

Czas trwania kursu podstawowego wynosi średnio około 20 dni*

*Liczone od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

KURSY PRZYSPIESZONE

A1 – 1599 zł

A2 – 1899 zł

A – 1899 zł

W cenie kursu przyśpieszonego otrzymujesz wszystko co zawiera kurs podstawowy + dodatkowo 1 godzinę jazd gratis na placu manewrowym przed egzaminem natomiast same zajęcia praktyczne realizowane są w trybie przyśpieszonym.

Czas trwania kursu przyśpieszonego wynosi: 10 dni!*

*Jazdy odbywają się codziennie przez 8 dni kalendarzowych.

OPCJE DODATKOWE
E-learning – 50 zł Dodatkowa godzina jazdy po odbytym kursie: kat A1- 50 zł, kat. A2/A- 60 zł Pakiet 10 godzin jazd doszkalających: kat. A1- 450 zł, kat. A2/A- 550 zł
INFORMACJE NA TEMAT SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO
Kategorie na jakie prowadzimy szkolenia to A1, A2, A.

Kurs nauki jazdy w zakresie szkolenia motocyklowego możemy rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku w zakresie danej kategorii w przypadku kat. A1 wynosi on 16 lat, kat. A2 18 lat oraz kat. A 24 lata.
Osoba szkolona – kursant ma możliwość uczęszczania na zajęcia teoretyczne- wykłady, może również takie wykłady odbyć w formie niestacjonarnej za pomocą E-wykładów czyli tak zwanego “E-learningu” lub odbyć tak zwany kurs eksternistyczny czyli samodzielnie przystąpić do egzaminu teoretycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego, kursant może rozpocząć szkolenie praktyczne.

Instruktorzy, którzy przeprowadzają szkolenie kładą bardzo duży nacisk na technikę kierowania motocyklem, tak aby w przyszłości poruszać się motocyklem zarówno sprawnie jak i bezpiecznie na drodze. Uważamy, że przygotowanie osoby do egzaminu na prawo jazdy to jedno a poruszanie się motocyklem na codzień w ruchu miejskim oraz poza nim to zupełnie coś innego, dlatego oprócz szkolenia z zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim, instruktorzy obowiązkowo wyjeżdżają z kursantami poza obszar zabudowany, na drogi o podwyższonej prędkości tak aby osoba szkolona mogła zobaczyć jak motocykl prowadzi się i zachowuje na drodze przy większej prędkości. Wtedy również mamy możliwość pokazania kursantowi działania tak zwanego “przeciwskrętu” i wytłumaczenia na czym dane zjawisko polega i jak prawidłowo je stosować podczas jazdy motocyklem.
Już w początkowej fazie szkolenia zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym,  instruktor przeprowadza szkolenie praktyczne za pomocą motocykla w formie pokazu oraz omawiania poszczególnych czynności w trakcie jazdy motocyklem, oznacza to, że instruktor jedzie na jednym motocyklu a osoba szkolona czyli kursant na drugim. Takie praktyki są bardzo ważne ponieważ pozwalają dokładnie zobrazować prawidłową pozycję “za kierownicą” czyli jak powinniśmy siedzieć na motocyklu, jak usytuować nasza sylwetkę a w trakcie jazdy jak prawidłowo poruszać się motocyklem i na co zwracać uwagę. W trakcie zajęć osoba szkolona jest w stałym kontakcie z instruktorem za pomocą systemu łączności co pozwala aby na bieżąco korygować wszelkie nieprawidłowości u kursanta oraz przekazywać od samego początku odpowiednie wskazówki, które wyrabiają prawidłowe nawyki podczas jazdy motocyklem.

Używamy interkomów marek: “SENA” oraz “Cardo Scala Rider” są to prestiżowe urządzenia, które zapewniają łączność w “obie strony” czyli zarówno instruktor może wydawać polecenia oraz wskazówki a osoba szkolona- kursant może zadawać pytanie na bieżąco w trakcie jazdy jeżeli coś jest dla niego nie zrozumiałe.

Posiadamy liczną flotę motocykli marki Yamaha, motocykle posiadają odpowiednie zabezpieczenia oraz przystosowanie do zajęć związanych z nauką jazdy, wszystkie motocykle posiadają ubezpieczanie pojazdów do nauki jazdy zarówno w zakresie OC jak i NNW.

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi motocyklami: w zakresie szkolenia kat. A1 motocykl Yamaha YBR 125, w zakresie nauki jazdy kat. A2 motocykle Yamaha: XJ6N RJ19 ABS, XJ6N RJ22 ABS, MT03, MT07 oraz w zakresie nauki jazdy kat. A prawa jazdy motocykle marki Yamaha: XJ6N RJ22 ABS, FZ6N oraz MT07.

Wszystkie pojazdy spełniają wymogi ustawowe dotyczące przeprowadzania szkolenia w zakresie danej kategorii prawa jazdy.

SZKOLENIA SAMOCHODOWE - SKRZYNIA MANUALNA
Szkolenie praktyczne – (dla osób ze zdanym egzaminem w WORD lub kurs eksternistyczny)

1899zł 1799 zł

Szkolenie teoretyczne (wykłady stacjonarne) + praktyczne

1999zł 1849 zł

Szkolenie teoretyczne (e-learning) + praktyczne

 2049zł 1899 zł

Szkolenie teoretyczne (wykłady lub e-learning)
+ praktyczne przyspieszone 12-15 dniowe

 2399zł 2299 zł

INFORMACJE NA TEMAT SZKOLENIA SAMOCHODOWEGO
 • Kurs w zakresie nauki jazdy kategorii B ze skrzynią manualną odbywa się na samochodach marki Kia Rio.
 • Kurs najwcześniej można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia czyli minimalnego wymaganego wieku dla kategorii B.
 • Zawsze staramy się aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, nie chcemy być “szkołą zdawania prawa jazdy” tylko nauki jazdy, dlatego przykładamy bardzo dużą uwagę do techniki kierowania pojazdem, nie jeździmy tylko po trasach egzaminacyjnych ale po całym mieście.
 • Każdy z naszych kursantów obowiązkowo odbywa minimum 2 godzinne jazdy poza obszarem zabudowanym na drogach ekspresowych lub autostradzie.
 • Nie uczymy nikogo schematycznie a praktycznie tak aby poruszać się samochodem swobodnie oraz przede wszystkim bezpiecznie.
 • W chwili obecnej dysponujemy 6 samochodami marki Kia Rio wersje identyczne jak te, na których przeprowadzane są egzaminy w WORD.
 • Wszystkie samochody są wyposażone w klimatyzację oraz posiadają pełny pakiet ubezpieczeń AC, OC, NNW.
 • Wszystkie pojazdy spełniają wymogi ustawowe dotyczące przeprowadzania szkolenia w zakresie kategorii B prawa jazdy, są w pełni sprawne i zawsze czyste.
Cena kursu podstawowego zawiera:
 • Szkolenie teoretyczne w formie wykładów luba materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii w tym podręcznik oraz testy z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych,
 • Szkolenie praktyczne (jazdy samochodem) w wymiarze 30 godzin,
 • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym- wypadku,
 • Egzamin wewnętrzny,
 • Grafik ustalany indywidualnie według potrzeb osoby szkolonej- kursanta,

OPCJE DODATKOWE
 • Odbiór z ustalonego miejsca (rejon Piątkowo, Winogrady) –  150 zł
 • Koniec zajęć w ustalonym miejscu (rejon Piątkowo, Winogrady) – 150 zł
 • Podstawienie samochodu na egzamin – 150 zł
SZKOLENIA SAMOCHODOWE - SKRZYNIA AUTOMATYCZNA

Szkolenie teoretyczne (wykłady stacjonarne) + praktyczne

2499zł 2299 zł

Szkolenie teoretyczne (e-learning) + praktyczne

2549zł 2349 zł

Szkolenie teoretyczne (wykłady lub e-learning) + praktyczne przyspieszone

2799zł 2599 zł

INFORMACJE NA TEMAT SZKOLENIA NA POJEŹDZIE ZE SKRZYNIĄ AUTOMATYCZNĄ
 • Kurs nauki jazdy kat. B – automat odbywa się samochodem marki Volkswagen Up! wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów.
 • Osoba szkolona odbywa standardowy kurs w zakresie nauki jazdy kategorii B prawa jazdy, który może rozpocząć minimum 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.
 • Szkolenie odbywa się samochodem, który posiada automatyczną przekładnię biegów, dzięki czemu kursant ma możliwość swobodnego i łatwiejszego sterowania pojazdem niż w przypadku jazdy samochodem z manualną skrzynią biegów.
 • W ramach kursu, osoba szkolona ma zapewnione podstawienie na swój pierwszy egzamin tego samego pojazdu na którym odbywała szkolenie z zakresu nauki jazdy.
 • Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu państwowego na prawo jazdy osoba egzaminowana uzyskuje prawo jazdy kat. B z wpisem kodu: 78 wyłącznie pojazdy bez pedału sprzęgła.
Cena kursu podstawowego zawiera:
 • Szkolenie teoretyczne w formie wykładów luba materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki teorii w tym podręcznik oraz testy z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych,
 • Szkolenie praktyczne (jazdy samochodem) w wymiarze 30 godzin,
 • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym- wypadku,
 • Egzamin wewnętrzny,
 • Grafik ustalany indywidualnie według potrzeb osoby szkolonej- kursanta,
 • Podstawienia auta do WORD na pierwszy Egzamin Praktyczny.
 • W cenie kursu przyśpieszonego otrzymujesz wszystko co zawiera kurs podstawowy natomiast same zajęcia praktyczne realizowane są w trybie przyśpieszonym.
OPCJE DODATKOWE
 • E-learning – 50 zł
 • Dodatkowa godzina jazdy po odbytym kursie: 70 zł
 • Pakiet 10 godzin jazd doszkalających: 650 zł
 • Podstawienia auta na egzamin praktyczny do WORD: 150 zł

Formularz zgłoszeniowy na odbycie szkolenia przygotowującego do egzaminu państwowego prawa jazdy. Minimalna liczba godzin to 2. Koszt 1h = 70 zł (kat.B) lub 75 zł (kat. B-Automat). Szkolenia uzupełniające rozpoczynają się ze Stacji Orlen, ul. Piątkowska 68, przy przystanku PST Słowiańska. Szkolenie przeprowadzane jest na pojeździe Kia Rio. Jako OSK mamy obowiązek pobrać Twój numer PKK w trybie podglądu przed rozpoczęciem szkolenia.


Napisz czego oczekujesz?

Proszę zamieść poniżej krótki opis własnych oczekiwań, podaj manewry które sprawiają Ci trudność oraz swoją dyspozycyjność. Możesz także z góry podać jaki dokładnie termin Cię interesuje.