O naszej szkole

Instrukorzy Nauki Jazdy w Poznaniu
L-EXPRESS

Nasz zespół

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Jakub Bajerski

Jakub Bajerski

Człowiek orkiestra i to w pełnym znaczeniu tego zwrotu. Instruktor nauki jazdy kat. A, A1, A2, B, C, C+E, Instruktor Sportu Motocyklowego oraz Instruktor techniki jazdy, posiada uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego kat. II Ż, I WJO, I P. Członek sekcji motocyklowej PZMot – Automobilklub Wielkopolski. Motocyklista z kręgosłupem wpinanym do ramy motocykla. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. 

Łukasz Przybył

Instruktor kat. A, A1, A2, B i już niebawem C i C+E. Instruktor techniki jazdy kat. B. Ponad 10 – letnie doświadczenie w szkoleniu na kat. B. Ojciec, mąż, z zamiłowaniem do muzyki. Prezes spółki L-EXPRESS.

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Łukasz Przybył
Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Adrianna Przybył

Adrianna Przybył

Instruktorka kat. B prowadząca głównie szkolenia na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów.  Prowadzi biuro naszego OSK, ustala grafiki i jest odpowiedzialna za kontakt z klientem. Mama dwóch córek, trębaczka. Ciężko utrzymać ją w domu, bardzo towarzyska, zasadnicza.

Karolina Kijak

Instruktorka kat. B. Kobieta dla której czarne jest czarne a białe jest białe. Ponad 10-letnie doświadczenie w szkoleniu kierowców. Uśmiechnięta, empatyczna. Mama i żona i… co ważne, posiada wyjątkowe BMW wyposażone w oryginalne i DZIAŁAJĄCE kierunkowskazy. 

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Karolina Kijak
Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Kamila Stachowska

Kamila Stachowska

Instruktorka kat. B. Mimo tego, że z pozoru wydaje się być potulną jak baranek to w sposób konsekwentny doprowadzi każdą osobę szkoloną do sukcesu egzaminacyjnego, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym 🙂 . Podobno posiada dwa psy, jednak zważając na to jak duże jest jej zamiłowanie do psów pewnie ma ich więcej. Na rowerze pokonuje rocznie tysiące kilometrów.

Izabela Leszczyńska

 Kobieta prowadząca nie tylko pojazdy do 3,5 tony. Za kierownicą autokaru przemierzyła całą Europę. Żaden pojazd który posiada silnik i koła, chociażby dwa nie jest jej obcy. Instruktorka kat. B. Wymiana żarówki to pikuś, a sprzęgło wymienia jedną ręką.

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Izabela Leszczyńska
Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Mariusz Gabryel

Mariusz Gabryel

Instruktor kat. B, Am, A1, A2 oraz A. Logistyk, ojciec i zapalony motocyklista. Motocyklem rocznie pokonuje więcej kilometrów niż niejeden polski handlowiec. Wyprawa z namiotem i plecakiem przez pół Europy to dla niego gratka – motocyklem rzecz jasna.

Eugeniusz Świątek

Instruktor kat. B z długoletnim doświadczeniem, oaza spokoju z każdym potrafi nawiązać dobre relacje i pomóc w osiągnięciu niezbędnych umiejętności by samodzielnie podbijać polskie drogi i nie tylko.

toyota yaris przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy L-express
216458542_6302746096432924_1456348242106553569_n

Monika Wojciechowska

Dwa koła czy cztery, nie ma to dla Moniki znaczenia, zorganizowana i konkretna. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Myślisz, że z Tobą sobie nie poradzi? 😉

Paweł Jaguś

Instruktor kat. B, ale z dużym doświadczeniem w manewrowaniu pojazdami komunikacji miejskiej. Nie wie co to stres, uśmiech nie znika z jego twarzy.

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Paweł Jaguś