fbpx

O naszej szkole

Instrukorzy Nauki Jazdy w Poznaniu
L-EXPRESS

Nasz zespół

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Jakub Bajerski

Jakub Bajerski

Człowiek orkiestra i to w pełnym znaczeniu tego zwrotu. Instruktor nauki jazdy kat. A, A1, A2, B, C, C+E, Instruktor Sportu Motocyklowego oraz Instruktor techniki jazdy, posiada uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego kat. II Ż, I WJO, I P. Członek sekcji motocyklowej PZMot – Automobilklub Wielkopolski. Motocyklista z kręgosłupem wpinanym do ramy motocykla. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Przybył

Kierownik OSK L-Express oraz Prezes spółki L-EXPRESS. Instruktor kat. A, A1, A2, B i już niebawem C i C+E. Instruktor techniki jazdy kat. B. Ponad 10 – letnie doświadczenie w szkoleniu na kat. B. Ojciec, mąż, z zamiłowaniem do muzyki. 

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Łukasz Przybył
Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Adrianna Przybył

Adrianna Przybył

Instruktorka kat. B prowadząca głównie szkolenia na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów.  Prowadzi biuro naszego OSK, ustala grafiki i jest odpowiedzialna za kontakt z klientem. Mama dwóch córek, trębaczka. Ciężko utrzymać ją w domu, bardzo towarzyska, zasadnicza.

Sonia Ratajczak

Żółty pojazd nauki jazdy Kia Rio
erika

Erika Kuk

Instruktorka kat. B. Mimo tego, że z pozoru wydaje się być potulną jak baranek to w sposób konsekwentny doprowadzi każdą osobę szkoloną do sukcesu egzaminacyjnego, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym 🙂 . Lubi podróże, małe i duże z mężem i synem, lub w innej konfiguracji ;P

Izabela Leszczyńska

 Kobieta prowadząca nie tylko pojazdy do 3,5 tony. Za kierownicą autokaru przemierzyła całą Europę. Żaden pojazd który posiada silnik i koła, chociażby dwa nie jest jej obcy. Instruktorka kat. B. Wymiana żarówki to pikuś, a sprzęgło wymienia jedną ręką.

Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Izabela Leszczyńska
Instruktor Nauki Jazdy Poznań L-Express Mariusz Gabryel

Mariusz Gabryel

Instruktor kat. B, Am, A1, A2 oraz A. Logistyk, ojciec i zapalony motocyklista. Motocyklem rocznie pokonuje więcej kilometrów niż niejeden polski handlowiec. Wyprawa z namiotem i plecakiem przez pół Europy to dla niego gratka – motocyklem rzecz jasna.

Eugeniusz Świątek

Instruktor kat. B z długoletnim doświadczeniem, oaza spokoju z każdym potrafi nawiązać dobre relacje i pomóc w osiągnięciu niezbędnych umiejętności by samodzielnie podbijać polskie drogi i nie tylko.

toyota yaris przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy L-express
mateusz

Mateusz Kuk

Mąż Eriki, też podróżnik. Według niego nie ma rzeczy trudnych, mogą być tylko te których się jeszcze nie nauczyłeś/aś. Podobno udało się go kiedyś zdenerwować ale nie mamy na to świadków, przynajmniej w postaci kursantów. Z resztą poczytajcie opinie 🙂